Hitmakers rocková hudební skupina - logo
?>

O kapele,Historie

SESTAVA HITMAKERS 

Matěj Janda – bicí
(Alternace Roman Vaňek )

Milan Lamač – baskytara a zpěv

Jiří Brodský – kytara a zpěv

 

 

Historie kapely

Počátky kapely se datují do roku 1996, kdy vznikla kapela s názvem Tom Mašek Band ve složení Jiří Brodský, Milan Lamač, Tomáš Mašek a Jiří Svoboda.
V roce 2001 byla instrumentální sekce rozšířena o klávesy v režii Tondy Maršálka a kapela mění svůj název na Hitmakers. Na jaře roku 2005, po vzájemné dohodě, opustil kapelu Tomáš a na post zpěvačky nastupuje Katka „Sekyrka“ Petráňová, která následně s kapelou absolvovala léto v plné zátěži.
Rok se s rokem sešel a na podzim roku 2006 byla s Katkou přerušena spolupráce z důvodu jejího časového zaneprázdnění. Hledání dalšího zpěváka či zpěvačky bylo zamítnuto, nezbývalo než odhalit ve zpěvu skryté rezervy a hlavním zpěvákem se stává kytarista Jirka. Kapela v roce 2009 pozastavuje činnost a šest let působí v jiném hudebním uskupení.
Na jaře roku 2016 se kapela vrací na pódia a ze zakladatelů zůstává kytarista, zpěvák Jiří Brodský a baskytarista Milan Lamač. Nově přicházejí mladí členové, klávesista a zpěvák Jaromír Bartoš, ml. a za bicí usedá Radek Nevyhoštěný.Na jaře roku 2018 z časového zaneprázdnění opouštějí kapelu  klávesista a zpěvák Jaromír Bartoš, ml. a bubeník Radek Nevyhoštěný.

Bubenický post obsazuje Dominik Novotný a kapela pokračuje dál bez kláves.
A na co se můžete těšit? Na vlastní rockovou tvorbu z již vydaných alb Láska jak trám , Světlo zůstane v nás a  Na to vem jed.V současnosti je ale již rozpracována řada nových písní .V roce 2020 bubenický post obsazuje Roman Vaňek.

V roce 2022 kapela natočila song Respekt

V roce 2023 kapela notočila videoklipy

na písně Čokoláda a Super Muž a Super Žena.

Mění se post  bubeníka a nastupuje mladičký

Matěj Janda.

 

V současné době kapela připravuje materiál na třetí CD.